KONST / Litografier / Färglitografi 12223125
nr 1222 3125
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, EA-upplaga, 24/30, signerad, 70x64, skadat glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:55:58
5/12 20:48:00
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely